Державне підприємство – Видавництво Верховної Ради України (Парламентське видавництво)

 

Засновник – Верховна Рада України.

Керівник видавництва – Кисляк Володимир Григорович.

Видавництво створене 27 січня 1997 року.

Основними завданнями, що покладені на нього, є:

  • редакційно-видавниче забезпечення діяльності Верховної Ради України та її Апарату;
  • видання офіційних текстів законів, постанов та інших актів, прийнятих Верховною Радою України;
  • надання редакційно-видавничої допомоги комітетам Верховної Ради України з підготовки, організації випуску та поширення матеріалів з питань парламентської діяльності;
  • сприяння у забезпеченні органів виконавчої та судової влади, місцевого самоврядування друкованими офіційними, інформаційно-методичними та іншими виданнями;
  • виготовлення іншої друкованої продукції за профілем видавництва.

Видавництво є видавцем періодичних видань: офіційного щотижневого нормативного бюлетеня «Відомості Верховної Ради України» та додатку до нього «Відомості Верховної Ради України» (зі змінами) та серія «Закони України».

У Відомостях Верховної Ради України згідно з Указом Президента України № 503/97 від 10 червня 1997 року здійснюється офіційне оприлюднення законів України та інших актів, прийнятих Верховною Радою України. Журнал виходить українською мовою.

На виконання статей Регламенту Верховної Ради України, видавництво здійснює видання стенографічного бюлетеня пленарних засідань Верховної Ради України та матеріалів парламентських слухань.

За період від створення видавництва випущено близько 1500 назв книжкової продукції. В основному це офіційні, громадсько-політичні, наукові, науково-популярні, навчальні та художні видання.

Першою випущеною 1997 року книгою стала «Конституція України» у поліпшеному, подарунковому оформленні, надалі неодноразово перевидана у різних форматах. Ексклюзивний високохудожній варіант Конституції займає почесне місце біля трибуни у сесійному залі під час урочистого складання присяги народними депутатами, Президентом України на вірність українському народу.

Провідними темами книжкових видань Видавництва стали: висвітлення проблем історичних витоків української державності, становлення та розвитку парламенту як єдиного законодавчого органу країни, демократизації суспільного життя, визначення статусу та функціональних особливостей основних політичних інституцій. На республіканському конкурсі «Мистецтво книги», книжкових виставках було неодноразово відзначено високий професійний рівень підготовки книжкових видань.

Серед наших партнерів наукові установи, бібліотеки, навчальні заклади, міжнародні організації, знані діячі науки, з якими налагоджені продуктивні творчі зв’язки.

Видавництво підтримує тісні ділові зв’язки з органами місцевого самоврядування. В їх основі не лише оперативне забезпечення місцевих рад найактуальнішими виданнями нормативно-правового характеру, а й пропаганда досвіду роботи органів влади на місцях.

Видавництво відкрите для співробітництва. Надає редакційно-видавничі та поліграфічні послуги з підготовки та випуску літератури різного жанру, замовниками яких можуть бути не лише юридичні, а й фізичні особи.

ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДІЛЬНІСТЬ:

Статут Парламентського видавництва

Звітність 2019 рік

Звітність 2018 рік

Звітність 2017 рік


Адреса видавництва: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4

Телефони:
приймальня: (044) 272-10-49;
факс: (044) 272-10-49;
бухгалтерія: (044) 272-10-49;

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Парламентське видавництво

Відділ маркетингу: (044) 272-12-61
Бухгалтерія: (044) 272-05-83
e-mail: vvrsub@gmail.com