Фізіологія людини і тварин: Підручник

45,00 грн

Мова: українська
Рік видання: 2007
Кількість сторінок: 464 с.
Розмір/формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Обкладинка: тверда

ISBN 978-966-611-566-2 

Сучасна фізіологія розвивається надзвичайно динамічно та у тісному зв'язку з іншими природничими науками і характеризується швидким накопиченням великої кількості нових даних. Завдяки цьому було відкрито нові механізми функціонування як окремих структурних елементів організму, так і його органів і систем у цілому, а також були уточнені вже відомі. Тому виникла нагальна проблема узагальнити отримані дані та донести їх до навчального процесу у вищих навчальних закладах.

Швидкий прогрес фізіології, у свою чергу, зумовив використання великої кількості нових наукових термінів, часто взаємозамінюваних. Встановлення незалежності України також потребує розробки нових термінів та адаптації міжнародних загальноприйнятих в українській науковій мові. Усе це сприяло виникненню та використанню в навчальній та науковій літературі великої кількості однотипних визначень і понять, що ускладнює орієнтування серед них як студентів, так і початківців науковців. Тому одним із завдань цього підручника було також підвести підсумок у цьому напрямку. Таким чином у навчальному підручнику на основі сучасних досягнень науки висвітлюються механізми функціонування як окремих структурних елементів організму, так і його органів і систем в цілому.

Підручник написаний на основі посібника “Фізіологія”, який був виданий у 2004 році за рекомендацією МОН України і пройшов успішну апробацію на відповідних кафедрах НПУ імені М. П. Драгоманова та Черкаського національного університету.

Цей підручник буде корисний для студентів природничих факультетів вищих навчальних закладів, а також для студентів і аспірантів інших факультетів, зокрема медичних, біоінженерних. Поглибити свої знання з окремих розділів нормальної фізіологи людини і тварини зможуть також молоді викладачі та практичні лікарі, які прагнуть підвищити свою фахову підготовку.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як підручник для вищих навчальних закладів (лист Міністерства науки і освіти України № 14/18-Г-1030 від 07.11.2006)

Розділи: Навчальні видання

Парламентське видавництво

Відділ маркетингу: (044) 272-12-61
Бухгалтерія: (044) 272-05-83
e-mail: vvrsub@gmail.com