Украинское Причерноморье: потенциальные возможности и перспективы развития

100,00 грн
Назва: Украинское Причерноморье: потенциальные возможности и перспективы развития
Автори: Валентин Симоненко
Мова: російська
Рік видання: 1996
Кількість сторінок:  244
Розмір/формат: 84x108/32
Обкладинка: палітурка
Видавництво: Вища школа
ISBN 5-1-004663-8
 
Книги партнерів
 
 
 

 У книзі державного і політичного діяча В. К. Симоненка подано глибокий аналіз реальних проблем розвитку українського суспільства у нинішній період. Автор далекий від ідеологічної зашореності, прихильності до будь-яких партійних догм або популістських лозунгів. Головний принцип, якого від дотримується, - здоровий глузд і прагматизм.

У дослідженні читач знайде відповіді на багато які актуальні питання: які основи нової регіональної політики, де шукати шляхи виходу з кризи, що вразила й окремі регіони, і країну в цілому, яким повинен бути механізм управління економічними і соціальними процесами в центрі і на місцях?

Книга розрахована не тільки на тих, хто професійно вивчає і займається на практиці проблемами регіональної політики і економіки, а також на широке коло читачів.

 

 Про автора: Валентин Симоненко - український політичний діяч, Герой України, Голова Рахункової Палати України (1996-2011 рр). Депутат ВР УРСР 11-ого скликання, народний депутат України 1-ого і 2-ого скликань. Доктор економічних наук, заслужений економіст України, член-кореспондент НАНУ. Академік трьох галузевих академій України. Член Національної спілки журналістів України. 

 

 

Інші книги автора:

Пятилекта крутого пике. Экономические эссе

Регионы Украины: проблемы развития

Одесский набат. Поиски объединящего созидания

 

 

Розділи: Громадсько-політичні видання

Парламентське видавництво

Відділ маркетингу: (044) 272-12-61
Бухгалтерія: (044) 272-05-83
e-mail: vvrsub@gmail.com