Електронні "Відомості Верховної Ради України"

52 електронні випуски на рік
Мова: українська
Щотижневе видання

1612,00 грн/рік

 

З 1 січня 2016 року відкрито передплату на електронний варіант офіційного друкованого нормативного бюлетеня "Відомості Верховної Ради України" .

Електронний варіант Відомостей - це pdf-файли номерів друкованого журналу. Ви можете заздалегідь передплатити електронне видання на кожен номер журналу окремо або замовити передплату на місяць / 3 місяці / півроку / рік та отримувати електронний примірник на свій e-mail одразу ж після виходу друкованого номера (загалом 52 електронних номерів на рік). 


Крім того, у розділі  АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ можна переглянути та замовити електронні номери нормативного бюлетеня «Відомості Верховної Ради України», починаючи з 2007 року.

Вартість одного електронного примірника — 31,00 грн

АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ


 

Електронні примірники серії «Закони України»

12 електронних випусків на рік 
Мова: українська

26,00 грн/місяць

312,00 грн/рік

 

З 1 січня 2016 року відкрито передплату на електронний варіант друкованого видання серії «Закони України» .

Електронний варіант видання - це pdf-файли друкованих номерів серії "Закони України". Ви можете заздалегідь передплатити електронне видання на кожен номер окремо або на місяць / 3 місяці / півроку / рік та отримувати електронний примірник на свій e-mail одразу ж після виходу друкованого номера (загалом 12  електронних номерів на рік). 


Крім того, у розділі  АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ можна переглянути та замовити електронні номери видання серії "Закони України", починаючи з 2014 року. 

 

АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ


Парламентське видавництво

Відділ маркетингу: (044) 272-12-61
Бухгалтерія: (044) 272-05-83
e-mail: vvrsub@gmail.com