Електронні "Відомості Верховної Ради України"

52 електронні випуски на рік
Мова: українська
Щотижневе видання

2028,00 грн/рік

 

З 1 січня 2016 року відкрито передплату на електронний варіант офіційного друкованого нормативного бюлетеня "Відомості Верховної Ради України" .

Електронний варіант Відомостей - це pdf-файли номерів друкованого журналу. Ви можете заздалегідь передплатити електронне видання на кожен номер журналу окремо або замовити передплату на місяць / 3 місяці / півроку / рік та отримувати електронний примірник на свій e-mail одразу ж після виходу друкованого номера (загалом 52 електронних номерів на рік). 


Крім того, у розділі  АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ можна переглянути та замовити електронні номери нормативного бюлетеня «Відомості Верховної Ради України», починаючи з 2007 року.

Вартість одного електронного примірника — 42 грн

АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ


 

Електронні "Відомості Верховної Ради України зі змінами"

У розділі ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ доступна інформація про попередні випуски нормативного бюлетеня "Відомості Верховної Ради України зі змінами".

ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ


Відомості Верховної Ради України зі змінами – це щотижневе видання, метою якого є забезпечення підтримки в контрольному стані нормативно-правових актів, опублікованих у Відомостях Верховної Ради України з 2005 року.

Нормативний бюлетень міститиме дві складові: черговий номер «Відомостей Верховної Ради України» і комплект інформаційних матеріалів «Зміни», для приведення до контрольного стану актів, опублікованих у попередніх номерах.

Подається реєстр змін і пошуковий апарат. Нормативний бюлетень виходить у спеціальних теках з роз’ємними замками.

Електронні примірники видання «Серія Закони України»

12 електронних випусків на рік 
Мова: українська

36,00 грн/місяць

432,00 грн/рік

 

З 1 січня 2016 року відкрито передплату на електронний варіант друкованого видання «Серія Закони України» .

Електронний варіант видання - це pdf-файли друкованих номерів "Серія Закони України". Ви можете заздалегідь передплатити електронне видання на кожен номер окремо або на місяць / 3 місяці / півроку / рік та отримувати електронний примірник на свій e-mail одразу ж після виходу друкованого номера (загалом 12  електронних номерів на рік). 


Крім того, у розділі  АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ можна переглянути та замовити електронні номери видання "Серія Закони України", починаючи з 2014 року. 

 

АРХІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИМІРНИКІВ


Парламентське видавництво

Відділ маркетингу: (044) 272-12-61
Бухгалтерія: (044) 272-05-83
e-mail: vvrsub@gmail.com