Володимир Винниченко: "Бути чесним з собою..."

0,00 грн
Назва: Володимир Винниченко. Чесність з собою
Автор: Станіслав КУЛЬЧИЦЬКИЙ
Мова: українська
Рік видання: 2019
Кількість сторінок:  400 с. (орієнтовно)
Розмір/формат: 60x90/16
 (145x215 мм)
Обкладинка: палітурка
Видання ілюстроване. 
 
Готується до друку 
 
ISBN 
 
 
 
 
Книга Станіслава Кульчицького "Володимир Винниченко. Чесність з собою" розповідає про життя і політичну діяльність Володимира Винниченка (1880-1951) - професійного революціонера, одного з керівників Української соціал-демократичної робітничої партії і Української Народної Республіки, безкомпромісного борця з ленінсько-сталінською тоталітарною системою, талановитого письменника і драматурга, харизматична особистість якого істотно позначилася на перебігу революційних подій 1917-1919 рр. в Україні.
Автор полемізує з поширеними в історіографії оцінками В.Винниченка як націонал-комуніста і доводить, що його світогляд не мав нічого спільного з ленінсько-сталінською системою поглядів на взаємовідносини особи, держави і суспільства.
Слід сподіватися, що перед новими поколіннями українських громадян постать Володимира Винниченка постане в усй своїй істинній величині. Українська нація відроджується в постійній боротьбі, а тому мусить пам’ятати і належним чином вшановувати людину, яка зробила справу її відродження метою життя і здобула в досягненні цієї мети величезних успіхів.
Розрахована на широке коло читачів, усіх, хто цікавиться історією України.
 
Про автора: 
Станіслав Кульчицький - доктор історичних наук, кандидат економічних наук, в.о. головного наукового співробітника відділу історії України 20-30 рр. ХХ ст. Інституту історії України НАН України, автор численних досліджень з історії України ХІХ - початку ХХІ ст.  
Видання серії:
- Богдан Хмельницький (готується до друку)
- Микола Міхновський (готується до друку)
- В’ячеслав Липинський (готується до друку)
- Петро Сагайдачний (готується до друку)
- Олександр Шумський (готується до друку)
- Сергй Єфремов (готується до друку)
 
 

Парламентське видавництво

Відділ маркетингу: (044) 272-12-61
Бухгалтерія: (044) 272-05-83
e-mail: vvrsub@gmail.com